Jedną z nowości, jaka trafi do The Elder Scrolls Online wraz z aktualizacją One Tamriel zapowiedzianą na 5 października, jest możliwość wyzwania innych graczy na pojedynki, czyli tzw. popularne duele.

I po to aby gracze mogli przygotować się na to w jaki sposób będzie działać ta funkcja, ZeniMax opublikował dzisiaj dziennik developerski na temat właśnie tej funkcji.

Wszystko co musicie wiedzieć o One Tamriel

Pojedynki będą mogły odbywać się na terenach PvE i aby wyzwać drugą osobę, będzie można to zrobić na dwa sposoby: otworzyć okno interakcji z graczem lub też wpisać komendę „/duel [nazwa gracza]”. Po zaakceptowaniu wyzwania, pomiędzy dwoma graczami pojawi się flaga, oznaczająca środek terenu na którym może toczyć się walka, i rozpocznie się krótkie odliczanie. Gracz, który umrze przegrywa ten pojedynek. Wygrywając po raz pierwszy, jak i 25 i 100, gracze otrzymają achievementy.

Jeśli nie jesteście zainteresowano pojedynkami i nie chcecie otrzymywać wyzwań – to się nie martwcie. W opcjach gry, twórcy gry dodali możliwość automatycznej odmowy (zakładka Social).

Oprócz tego, tak jak było to wcześniej zapowiadane, już od dzisiaj można zakupić Złotą Edycję The Elder Scrolls Online w skład której wchodzi podstawka, cztery pierwsze rozszerzenia, koń Palomino oraz 500 koron. Wersja ta kosztuje 59,99Euro. Istnieje również możliwość nabycia specjalnego pakietu – Guilds & Glory Mega Pack, za korony w skład którego wchodzą cztery pierwsze rozszerzenia. Pakiet ten kosztuje 5500 koron.

ZeniMax wprowadzi skrzynki RNG

A z innych ciekawostek, to The Elder Scrolls Online będzie jednym z tytułów startowych dostępnych na nowej konsoli PlayStation 4 Pro. Oznacza to, że gracze będą mogli ujrzeć Tamriel w rozdzielczości 4K. I z tej to właśnie okazji przygotowano nowy, przepięknie wyglądający zwiastun.

 

Wiem, że się powtarzam, ale śliczna jest ta gra…

 

2 KOMENTARZE

  1. „Wiem, że się powtarzam, ale śliczna jest ta gra… ”

    Kiniuś śliczne jest Black Desert :), Elder Scrolls jest ładne 🙂

  2. Ha, to niech jeszcze ArenaNet to wprowadzi w GW2 i będzie cudownie. Chociaż coraz poważniej zaczynam zastanawiać się nad wejściem w świat TESO…

Comments are closed.