Kilka dni temu wspominałam Wam, że devsi PlanetSide 2 planują wprowadzenie nowego modelu BioLab, który umiejscowiony zostanie pod ziemią.

Oto jak będzie on wyglądał:

 

No i jak się on Wam podoba?

2 KOMENTARZE

  1. Wygląda fajnie, ale nie jako zastępstwo BioLaba – za mało kosmicznej kapusty i drzewek, za dużo pierdół, które są nie wiadomo po co (wystające rury, które od razu zakręcają do ziemi? WTF?) A do tego tylko jeden punkt w środku – jak jeszcze spawna dla obrońców nie ma wewnątrz to taka placówka nie ma racji bytu w zastępstwie trójpunktowych.

  2. Widzę nowy element w 10 sekundzie filmu, jakaś brama z polem siłowym?
    Co do całej konstrukcji zobaczy się w praniu jak walki na niej będą się toczyć, to później można coś zmienić.
    Co do samej bazy to jak to zwykle bywa, wystarczy jeden gal wypełniony po brzegi załogą, skok na Hiwe, bazy nima, chyba że jakieś tyczki choćby wprowadzą że by Gal nie mógł zniżyć lotu, by znaleźć się pod osłoną, która miała chronić przed dropem podobno :), choć w praktyce wygląda to zupełne inaczej.
    Sama płaska powierzchnia jest jak najbardziej wskazana, ileż to razy mordować się musiałem po pół godziny, że by dopasować ze sobą dwa murki na nie równym terenie, z osłoną terenową, bądź innym elementem konstrukcji, mogli by to jakoś uprościć, albo wprowadzić jakąś spoinę do łączenia elementów.

Comments are closed.