Widać, że NeoWiz wziął sobie do serca opinie graczy na temat BLESS i już za dwa tygodnie na serwery koreańskie tej wprowadzona zostanie spora aktualizacja, która wprowadzi wiele nowości oraz zmieni kilka systemów.

Zacznijmy od tego, że do dyspozycji graczy oddana zostanie kolejna klasa – Mystic, który ma pełnić rolę lekarza i wspierać grupę. Wykorzystywać będzie do tego siły natury w postaci duchów, które spełniać będą różnego rodzaju role. Z racji tego, że przywołany może być tylko jeden duch w danym momencie, oznacza to, że granie tą klasą wymagać będzie nieco wiedzy na temat którego kiedy przywołać.


Prócz nowej klasy przerobiony zostanie system ulepszania sprzętu poprzez wprowadzenie run ofensywnych i defensywnych. Zmiana ta ma zapobiec bezużyteczności sprzętu po kilku miesiącach, zważywszy na to, że w planach NeoWiz jest wprowadzanie nowych instancji oraz stref co trzy miesiące, w których to będzie można zdobyć nowe elementy setów.

Dodatkowo podwyższony ma zostać maksymalny level postaci na poziom 50, a co za tym idzie w grze pojawią się nowe strefy otwarte oraz instancje na grupę.

To nie koniec zmian oraz nowości, jakie trafią do koreańskiej wersji BLESS – kolejne dwa tygodnie maja ujawnić więcej szczegółów dotyczących tej aktualizacji.