Po zainteresowaniu Osiris: New Dawn na Steam widać ewidentnie, że gry survivalowe w programie Wczesnego Dostepu, nadal cieszą się sporą popularnością wśród graczy.

Najnowsza produkcja dwuosobowego studia Fenix Fire Games zadebiutowała wczoraj wieczorem na Steam i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w ostatnich 24 godzinach. Z okazji premiery zaprezentowano także nowy zwiastun, który wygląda naprawdę interesująco. Zresztą sami obejrzyjcie 🙂

Warto dodać, że prace nad Osiris: New Dawn rozpoczęły się pięć lat temu i gra ta ma w sobie połączyć klimat sci-fi oraz niektóre funkcje znane z ARK: Survival Evolved.

Początek gry jest standardowy: wybieramy jedną z dwóch frakcji, rozbijamy się na obcej planecie i musimy przeżyć.

Premiera Osiris: New Dawn już w 2017

Na tą chwilę do dyspozycji graczy oddano dwie planety, każda z nich przypisana konkretnej frakcji: jedna z nich przypomina Mars, a druga piaski Diuny. Zresztą wielkie robale też są obecne w tej grze. I podobnie jak w ARK: Survival Evolved, gracze będą mogli oswoić napotkane stworzenia zamieszkujące te planety. Wyobraźcie sobie oswojenie takiego kilkuset-metrowego robala, który ukrywa się pod powierzchnią planety…

Oczywiście, gra wystartowała w programie Wczesny Dostęp i nie wszystkie z zapowiedzianych funkcji są już dostępne, ale i tak nie jest źle patrząc na komentarze, jakie pojawiły się na Steam.

No to co – kto z Was się skusił na zakup tego tytułu?