Wygląda na to, że fani The Elder Scrolls Online nie zalogują się dzisiaj do gry. Od wielu godzin serwery mają czkawkę i pojawiają się oraz znikają, niczym zebra przechodząca przez pasy.

Problemy dotyczą wszystkich serwerów, zarówno tych na PC, jak i na konsole. Nie wiadomo jak długo to potrwa, ale w ostatnim komunikacie ZeniMax podał iż na tą chwilę całkowicie wyłącza serwery do czasu rozwiązania problemów, aby uchronić graczy przed możliwym rollbackiem, a to oznacza utratą postępów postaci. Oczywiście ryzyko rollbacków dotyczy tylko tych osób, którym udało się zalogować dzisiaj do gry i coś tam porobić.

Konserwacja jest konieczna w celu uniknięcia dalszych rollbacków oraz utraty postępu postaci.

Brzmi to nieco złowieszczo i poza tym komunikatem ZeniMax nie podał żadnych więcej informacji. Jeśli chcecie jednak zalogować się do gry jeszcze dzisiaj (w nocy) to obserwujcie ten temat na oficjalnym forum gry, który to ma być na bieżąco aktualizowany.

Zbliża się One Tamriel – oto czego możecie się spodziewać

 

2 KOMENTARZE

  1. Też nie mogłam się zalogować. Po godzinie było niby wszystko ok. Rozwaliłam parę itemków, kilka razy się przelogowałam a potem bez ostrzeżenia serwer został wyłączony. Dobrze, że nie cofnęło mi postępu postaci, chociaż i tak nie wiele bym na tym straciła 🙂

Comments are closed.