Aktualizacja 0.17 trafiła w dniu wczorajszym na serwery Armored Warfare wprowadzając kilka istotnych zmian oraz nowe pojazdy i mapę PvP.

W grze pojawiła się nowa ogromna mapa PvP „Linia Frontu”, nowa misja PvE „Lewiatan”, dwa nowe pojazdy: VBR i AMX-10RCR. Dodatkowo poprawiono  opóźnienie strzału, skorygowano zachowania botów w misjach PvE oraz wprowadzono kilka zmian w mechanice związanej z PPK oraz granatami dymnymi.

Przyszykujcie się na Globalne Operacje

Oprócz tego twórca gry zdecydował się na wprowadzenie zmian w misji PvE „Ukąszenie Węża”. Zmieniony została mapa tak aby była mniej liniowa, dzięki czemu pojawi się więcej możliwości ukończenia misji oraz pojedynczych celów. Dodano także nowe losowe cele dodatkowe – teraz jednym z głównych celów jest przejęcie składu zaopatrzenia i obrona przed kontratakiem.

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry, natomiast poniżej zamieszczam zwiastun mapy „Linia Frontu”.

Armored Warfare to darmowa wieloosobowa, militarna gra taktyczna, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W produkcji tej gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.

Armored Warfare można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry.