Mam takie nieodparte wrażenie, że któryś z developerów Pearl Abyss jest wielkim fanem Iron Mana, gdyż nowy strój oraz broń Berserkera, który ukończył questy na Awakening, jest bardzo podobny do tej postaci. Nieprawdaż?

20160928_bdo-berserker-awakening-2

A tak na poważnie, to już od dzisiaj gracze Black Desert Online mają dostęp do nowej, ulepszonej wersji tej klasy. Jeśli myślicie, że zniszczenia jakie zdają oba topory tej klasy są naprawdę porażające, to chyba nie widzieliście w akcji jego nowego działa – Iron Buster. Pociski z tej broni są naprawdę śmiercionośne, a do tego pozwala ona tej klasie na zadawanie obrażeń okutymi w żelazo pięściami, odskoki, powalanie przeciwników czy nawet regenerację życia.

Prawie jak Iron Man…

Oprócz tego uruchomiono nowy event, który zwiększona szansę na otrzymanie Black Stone, Stone Shard oraz Ancient Relic Crystal Shard. Z innych ważnych zmian to zwiększona cena sprzedaży koni z poziomu T7 i T8, a także – w oczekiwaniu na wielką aktualizację Magoria, pierwsze zmiany dotyczące dna morskiego. No i jak zwykle w Sklepie pojawi się mnóstwo nowości w tym nowy pet, meble oraz sporo innych artykułów kosmetycznych.

Czas na morskie podboje w Black Desert Online

No to jak ten Iron Buster – wymiata, czy tez jest beznadziejny?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.