Już za kilka dni gracze The Elder Scrolls Online będą mogli wziąć udział w nowym evencie – Festiwal Czarownic, za ukończenie którego otrzymają atrakcyjne nagrody.

Festiwal Czarownic to pierwszy event w tej grze, który związany jest z Halloween. Dostępny on będzie od 13 października do 1 listopada i gracze będą mogli zdobyć wiele atrakcyjnych nagród.

Aby wziąć udział w tych przerażających uroczystościach,  gracze znajdą w Crown Store starter festiwalowego questa. Za ukończenie tej specjalnej misji otrzymuje się specjalny gwizdek, którego użycie spowoduje przyzwanie Kotła Czarownicy. Specjalny wywar znajdujący się w tym kotle sprawi, że gracz zmieni swój wygląd na szkieletora ubranego w podarta kieckę. Iluzja ta trwać będzie przez dwie godziny i można jej używać do 1 listopada włącznie.

teso-witches-polymorph

Ukończenie questu to jednak nie koniec przygód związanych z tym eventem. Zamieniając się w wyżej widoczny szkielet, gracze powinni udać się do którejś z instancji (delve), jakie można znaleźć w strefach otwartych i zabić jakiegokolwiek bossa. I to nie jednego…

Zabijając bossy gracz ma szansę otrzymać specjalne czaszki, z których po otwarciu można dostać nowe przepisy na jedzenie/picie, maski lub też rozdziały związane z nowym stylem – Hallowjack. Oznacza to, że jeśli będziecie chcieli zebrać wszystkie elementy związane z tym stylem, to czeka na Was wiele wypraw na bossy.

Oto jak wyglądają stroje w stylu Hallowjack oraz przepisy:

 

No i jak Wam się podobają te nagrody?

5 KOMENTARZE

Comments are closed.