Jeszcze w sierpniu My.com zapowiedział dodanie do swojej biblioteki gier, kolejny tytuł – tym razem zainspirowany produkcjami militarnymi oraz grami typu MOBA, podniebne Cloud Pirates.

W Cloud Pirates gracze obejmą dowództwo nad okrętem powietrznym i będą przemierzać przestworza tocząc odbywające się w zawrotnym tempie bitwy powietrzne. W kooperacji z innymi dowódcami z eskadry, będą starali się przechytrzyć i wymanewrować drużynę wroga w drodze po zwycięstwo. W trakcie gry, użytkownik uzyska dostęp do ogromnej ilości unikatowych ulepszeń oraz broni, odblokowujących potężne umiejętności okrętów, załogi, jak i kapitanów. Gracz będzie mógł także, dzięki niezliczonym modyfikacjom wizualnym, zmienić wygląd swojego okrętu.

Pierwsze beta testy Cloud Pirates zapowiedziano na 18 października i potrwają one do 24 października. W tej fazie gracze będą mieli dostęp do 21 grywalnych statków w trzech klasach wagowych, czterech map oraz czterech różnych trybów gry: Deathmatch, Control Point Capture, Deadmans Chest i Payload Escort.

Gracze, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie gry, mają szansę wzięcia udziału już w najbliższym teście. Aby zagwarantować sobie dostęp do wszystkich faz beta testów oraz dodatkowe bonusy, można nabyć jeden z pakietów założycielskich – najtańszy z nich kosztuje już 9 Euro.

Z okazji zbliżających się  beta testów przygotowano także nowe zwiastun, który załączam poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=cp1ivDzwPxs

 

No i co myślicie o tym tytule?