Już jakiś czas temu europejski wydawca Revelation Online zapowiedział, iż pierwsze beta testy tego nowego, przepięknie wyglądającego MMORPG rozpoczną się w październiku.

I w końcu po kilku tygodniach oczekiwania ujawniono datę kiedy to gracze będą mogli zalogować się do gry i rozpocząć zwiedzanie świata Nuanor!

Pierwszy beta test będzie trwał od 25 października do 8 listopada, a dostępna linia fabularna pozwoli graczom na osiągniecie 49 poziomu. Testerzy otrzymają dostęp do aren treningowych i pól bitewnych 10vs10, strefy Hot Springs oraz czterech lochów o różnych poziomach trudności: Trial of the Four Kings, Darkfall, Deserted Shrine i Misty Hollow.

Poczytaj inne artykuły o Revelation Online

Październikowe beta testy mają za zadanie przetestować techniczne aspekty systemu gry, takie jak infrastruktura serwera, system dystrybucji klienta, serwis logowania itp. W rezultacie gracze mogą doświadczyć różnych błędów w grze. Wszystkie opinie graczy i zgłaszane błędy będą nieocenioną pomocą, a zespół operacyjny weźmie pod uwagę wszystkie uwagi oraz nagrodzi najbardziej aktywnych testerów upominkami.

CBT1 obejmie ograniczoną liczbę graczy wylosowanych z bazy zgłoszeń. Wszystkie osoby, które chcą zapewnić sobie miejsce w nadchodzących testach, mogą to zrobić poprzez zakup dowolnego pakietu założyciela, gwarantującego dostęp do wszystkich faz testów. Klucze do beta testów można wygrać także w jednym z licznych konkursów jakie organizowane są przez mnie na stronie, jak i na Facebooku.

Z okazji ogłoszenia daty rozpoczęcia pierwszej fazy beta testów, wydawca gry – My.com, przygotował nowy, zachwycający zwiastun.

 

No więc, kto z Was ma w planach zagrać w Revelation Online jeszcze w październiku?

5 KOMENTARZE

    • Wtorek ma zasadniczy plus, zanim wróce z pracy i siądę do gry to zdąrzą juz 3 razy wykrzaczyć server i naprawić problemy z logowaniem 😀

Comments are closed.