Ekipa darmowego Revelation Online przygotowała kilka interesujących eventów dla graczy, z czego jeden z nich zaczyna się już dzisiaj.

Pomiędzy 7 czerwca, a 21 czerwca (oprócz 13 i 14 czerwca) logując się do Revelation Online, gracze otrzymywać będą prezenty. Do zgarnięcia jest między innymi powiększenie plecaka, skrzynki zawierające wierzchowce, skrzydła i barwniki, akcesoria, imperialne notki oraz wiele innych nagród.

Jeśli uda się Wam zalogować 6 razy z 12, to w nagrodę otrzymacie także i Beta Return Gift. Jest to skrzynka wypełniona nagrodami, w której znajduje się kolejna, 10 poziomów wyższa. Pierwsza z nich dostępna będzie na poziomie 9. Wśród nagród jakie można z nich zdobyć, znaleźć można czasowe wierzchowce i skrzydła, akcesoria, eliksiry oraz inne artykuły konsumpcyjne.

Ale to nie koniec. Wytrwali gracze, którzy zalogują się do Revelation Online we wszystkie dni tego eventu, czyli 12 z 12 możliwych, w nagrodę otrzymają skrzynki z unikalnymi skórkami na broń.

Listę wszystkich nagród, jakie możecie zdobyć biorąc udział w tym evencie, znajdziecie tutaj.

Firma My.com poinformowała także, że 14 czerwca ma w planach zresetować wszystkie osiągnięcia typu „server-first”, za które gracze zdobyli unikalne i dotychczas niepowtarzalne nagrody. Tytuły oraz nagrody przewidziane za tego typu osiągnięcia, czyli na przykład ukończenie instancji grupowych, będzie można zdobyć po raz kolejny, więc warto się na to przygotować. Wydawca My.com ma nadzieję powracać z tym eventem od czasu do czasu, tak aby więcej graczy miało szansę na zdobycie tych nagród.

Listę wszystkich miejsc z osiągnięciami „server-first” oraz nagrodami, znajdziecie na oficjalnej stronie Revelation Online.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że firma My.com próbuje robić co może aby ponownie zainteresować graczy tą produkcją. Przy tylu premierach i wielkich aktualizacjach do innych gier MMORPG, nie jestem pewna czy się to im uda.

 

3 KOMENTARZE

Comments are closed.