Europejskie serwery Black Desert Online nie otrzymały jeszcze aktualizacji związanej z Morzem Magoria, a tymczasem pojawiać zaczyna się coraz więcej informacji o kolejnym rozszerzeniu, które to wprowadzić ma region Kamasylvia.

Japoński wydawca Black Desert Online zorganizował dla fanów tej gry prezentację nowości, które w niedalekiej przyszłości trafią do gry.

Więcej informacji o Morzu Magoria

Zanim jednak napiszę o Mrocznych Elfach, to na chwilę skupmy się na Morzu Magoria. Sporo pisałam już o tym rozszerzeniu i nowych możliwościach jakie wraz z nim pojawią się w grze. Myślę jednak, że warto popatrzeć na kilka zdjęć przedstawiających morskie potwory, jakie przemierzać będą ten niebezpieczny rejon. Obecnie Preal Abyss pracuje nad wielkim morskim World Bossem, który to ma być kilkadziesiąt razy większy od pływających po morzu statków.

Twórcy gry ujawnili także, że po morzu tym pływać będzie statek widmo z którym będzie można walczyć i w nagrodę otrzymać złotą skrzynkę ze skarbami. A propos skrzynek ze skarbami znajdujących się na dnie morza, to aby móc je otworzyć potrzeba będzie złote klucze.

Morze Magoria to także nowe wierzchowce z poziomu dziewiątego, które wyglądają (przynajmniej na zdjęciach) naprawdę przepięknie, a do tego posiadać będą unikalne umiejętności.

 

W następnej kolejności do gry wprowadzony zostanie region Kamasylvia i już teraz wiadomo, że aktualizacja ta podzielona zostanie na trzy etapy. W pierwszym przedstawiony zostanie region i mieszkające tam Mroczne Elfy. Kolejne dwa to przedstawienie historii dwóch walczących ze sobą plemion tych Elfów.

 

Mroczne Elfy, to nowa klasa, którą będą mogli wybrać gracze, specjalizująca się w walce wręcz dwuręcznym mieczem w połączeniu z mroczną magią, którą używać może na dalszym zasięgu. Oczywiście oba te style walki można połączyć wykorzystując liczne kombinacje.

Kamasylvia – nowy region w Black Desert Online

Jeśli chodzi o region Kamasylvia to składać się on będzie z zielonych pól, lasów oraz bezkresnej dżungli. Poniżej kilka pokazanych w czasie prezentacji zdjęć.

 

I co o tym myślicie? Bardziej czekacie na morska aktualizację, czy też na nową klasę?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.