Kilka dni temu świat Gloria Victis powitał nowych sprzedawców oferujących drogie, ale z pewnością przydatne materiały do rzemiosła oraz wiele poprawek związanych z wydajnością serwerów. Ale to nie koniec nowości, jakie trafią do gry w tym miesiącu.

Studio Black Eye Games ma spore plany względem listopadowych aktualizacji, które to dogłębnie opisało w najnowszym komunikacie.

Jeszcze w listopadzie zmieniony ma zostać system tworzenia postaci oraz model postaci. Co ciekawe jest to po części skutek uboczny prac nad animacją postaci. Artyści studia pracują obecnie nad dodaniem większej ilości szczegółów i opcji, a w kolejnym etapie zajmą się tworzeniem grywalnych postaci żeńskich!

20150113_GV_menu

Projektanci gry pracują także nad ulepszeniem systemu reputacji. Dzięki zupełnie nowemu systemowi Sławy (glory) zarówno gracze, jak i gildie będą mogli konkurować ze sobą w złożonym systemie rankingu, który to ma brać pod uwagą wszystkie działania podjęte w Gloria Victis. System ten przewiduje także unikalne nagrody oraz tytuły dla osób i gildii, które zajmą wysokie miejsca.

Fanów Midlandczków z pewnością ucieszy informacja, że w planach jest także przerobienie miasta i zamku Dunfen. Ma on być o wiele większy i bardziej przyjazny dla użytkowników, co z pewnością pozytywnie wpłynie na doświadczenia nowych graczy.

Świat Gloria Victis reaguje na działania graczy

Planowane są także zmiany w systemie osad kontrolowanych przez graczy. Programiście przerabiają obecny system fortyfikacji, po to aby w przyszłości można było odświeżyć wygląd obecnych miasteczek i zamków. Dzięki tym zmiano devsi Gloria Victis będą w stanie w prosty sposób dodawać nowe osiedla, wliczając w to imponujący zamek stworzony przez graczy w północnej części Wyspy Stoneholm.

Natomiast to na co czeka zdecydowana większość graczy to nowe animacje postaci, które to jeszcze w tym miesiącu maja trafić do gry! Wiadomo, że ich wdrożenie oznacza dużo pracy i poprawek, które to już teraz zaplanowane zostały na grudzień.