Na serwery EVE Online trafił już dodatek Ascension, który dodał opcję Free-to-Play. Nie oszukujmy się – jeśli ktoś z Was chce tak na poważnie pograć w ten tytuł, to i tak musi liczyć się z opłaceniem subskrypcji.

 

Postacie osób grających za darmo nazwane zostały klonami Alpha i mogą nauczyć się wyłącznie umiejętności dostępnych dla wybranej przez nich rasy oraz pilotować trzy rodzaje statków. Właśnie ze względu na te ograniczenia, warto pomyśleć o założeniu czterech kont, na których będzie można niezależnie rozwijać i testować daną rasę. Dlaczego aż czterech konto skoro można mieć trzy postacie na koncie? Ano dlatego, że podczas gdy nie jest się zalogowanym do gry, szkolić można tylko jedną postać.

Dla graczy opłacających subskrypcję w EVE Online, nie zmieni się nic. Ale jeśli gracz anuluje subskrypcję, to jego postać zdegradowana zostanie do klonu Alpha. Obszerne wyjaśnienie dotyczące tegoż darmowego systemu rozgrywki znajdziecie na stronie głównej gry.

Oprócz tego aktualizacja Ascension dodała nowy fabularny samouczek, nowe struktury zwane kompleksami inżynieryjnymi, dodatkowe statki, zmiany w dynamice walk oraz poprawiona oprawę graficzną.

Nowy samouczek w EVE Online

No to kto z Was będzie na tyle odważny, że dołączy do świata EVE Online?

 

5 KOMENTARZE

 1. Co oglądam gameplaye z tej gry to się wydaje mega trudna…
  U nas Korwin i Squared próbują w to grać, nie wiem czy z sukcesami 😀

 2. Ja tam wracam. Nie grałem już pewnie od 2 lat ale ….. gra nie jest AŻ tak skomplikowana i trudna jak to wszyscy „malują”. Na „abo” da się zarobić w ….. jakieś 2 miesiące przy w miarę regularnym graniu.

  • 2 miesiace? Na tak okrojonym koncie nie ma szans. Przypominam że cena plex’a nie stoi w miejscu. Obecnie to ponad miliard isk za sztukę. Nawet jeśli ktoś będzie miał tyle samozaparcia by uzbierac ta kwotę to co dalej? Bedzie miał tylko miesiąc by szkolić postać dalej i liczyć na ogarniętą korporacje by zabrała go do low/null lub wh oraz mieć nadzieje że pomogą w zarobku na następny miesiąc. Zarobek na darmowym koncie oraz wczesniej na trialu 14/21 dni to dla mnie mit

   • No niestety. A cała masa ludzi dalej pisze że moza w 5 dni grajac po 2h dziennie wyfarmić na PLEX’a. Ja nawet bedac w corpo w null mialem problem z uzbieraniem na plexa grajac casualowo (3-4h dziennie) Gra jest dla hardcorów i zadne zaklinanie swiata tego nie zmieni.

    • wystarczy ze zbierasz złom za kimś kto raci matka albo carierem w nullu i masz ticki rzędu 80 co daje 240 kk /h grając 3 dni masz na plexa nawet casualowo a uwierz mi sporo ludzi nie zbiera tego po sobie bo im się nie chce po prostu

Comments are closed.