Kilka dni temu ekipa WildCard dodała do ARK: Survival Evolved kilka kolejnych interesujących stworzeń, ulepszyła wygląd jaskini i umożliwiła graczom zdobycie „indyczej”emotki.

Zacznijmy od emotki, bo związana jest ona z eventem z okazji Święta Dziękczynienia, który trwa do jutra (poniedziałek, 28.11), i wymaga polowania na krwiożercze indyki, które to rozprzestrzeniły się na wyspie. Po upolowaniu tej bestii gracze mogą zebrać z ich ciała specjalna kostkę (wishbone) i użyć ją do stworzenia unikalnego nakrycia głowy, przyzwać DodoRexa aby spełniał ich życzenia lub też stworzyć z nich wyżej wspomnianą przeze mnie emotkę.

20161125_ark_indyk

Ostatnia aktualizacja powiększyła także ilość stworzeń w ARK: Survival Evolved, o kolejne cztery. Tym razem do gry dodano krwiożerczego i polującego nocą Megalosaurusa, ślimaka Achatina wydzielającego klej, uciekającego ze strachu Moschopsa oraz produkującego uspokajająco-agresywny gaz Pachyrhinozaura.

To nie koniec nowości, bo ekipa tej gry dodała także kolejną fazę rozmnażania stworzeń, która obejmuje losowe mutacje, a także zmieniono wygląd jaskiń oraz zoptymalizowano serwery.

 

A jeśli nadal nie posiadacie ARK: Survival Evolved to warto rozważyć zakup. Do wtorku, 29-tego listopada, cena podstawowej wersji gry na Steam obniżona została o 50%, a rozszerzenia Scorched Earth o 25%.

20161125-ark-sale