Kakao Games EU ulepsza dzisiaj kolejne dwie klasy w Black Desert Online  – system przebudzenia dostępny będzie dla klas Ninja i Kunoichi, co znacznie zwiększy zadawane przez nich obrażenia.

Oto jak wygląda Drak Knight – kolejna klasa w Black Desert

Precyzyjny i zabójczy w bliskim starciu Ninja, otrzyma Sura Katana, czyli zestaw sześciu ostrzy zadających bardzo wysokie obrażenia. Jeśli chodzi o Kunoichi, która jest specjalistką w szybkim unikaniu ataków, to dzięki Sah Chakram zyska ona nowe moce ofensywne. Przebudzenie dla tych klas oznacza, iż mogą one bardzo szybko zmieniać broń, a dzięki temu dostosowywać się do każdej sytuacji.

Przebudzenie kolejnych klas, Wizard i Witch, spodziewane jest 20 grudnia.

Dzisiejsza aktualizacja uruchomi także w Black Desert Online kilka eventów:

  • zwiększona szansa na otrzymanie Black Stone;
  • DIY z Laventia;
  • przygody Black Spirit.

Black Desert Online przeszedł niedawno metamorfozę łącząc wszystkie serwery w danym regionie i tworząc jeden wielki megaserwer. Oprócz tego, osoby które założyły konto po 1 grudnia, mogą skorzystać ze specjalnych kanałów Olvia na których zwiększono szybkość zdobywania XP do 200%. Postać może przebywać na tym kanale maksymalnie 30 dni, po czym przenoszona jest na inny. Warto pamiętać, że prócz zwiększenie ilość zarabianego XP na tym kanale, nie oferuje on wielu innych funkcji dostępnych w grze: World Bossów, wyścigów konnych, walk o nody i oblężeń, a także nie można brać udziału w Red Battlefield.

No to co tam ciekawego słychać w Black Desert Online?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.