Po ostatnich zawirowaniach prawnych wokół Project Genom, jestem zadowolona, że gra ta nie tylko powróciła na Steam, ale także studio Neuronhaze ujawniło swoje plany rozwojowe względem tej produkcji.

Project Genom znika ze Steam

Wygląda na to, że twórcy gry byli dość zajęci w ostatnim czasie. Zacznijmy od tego, że świat Avalon powiększony zostanie z z dotychczasowych 10 kilometrów kwadratowych, do 100 km2, dodając jednocześnie więcej misji i miejsca do zbierania surowców.

201612-genom-2

Powiększony świat Avalonu, to także poprawa ogólnej wydajności gry oraz poprawki licznych irytujących błędów, takich jak na przykład niemożność usunięcia przedmiotu z ekwipunku.

Oprócz tego zakończono prace nad lokację Harbinger, w której gracze prócz licznych sklepów oferujących przydatne przedmioty, będą mogli także i odwiedzić Klub Striptizowy – Lamo Moth. Dla każdego, coś dobrego 🙂

201612-genom-1

Oczywiście to nie koniec prac nad ta lokacja, bo w planach desvów dodanie jest także dodatkowych punktów handlowych oraz licznych znaków.

Dodatkowo twórcy Project Genom zaktualizowali silnik Unreal do wersji 4.14, co pozwoli im znacznie poprawić wygląd twarzy postaci oraz NPC, jak i wprowadzić ich animacje.

201612-genom-3

Ale to nie koniec zmian, jeśli chodzi o NPC, jakie zamieszkują ten świat. Już niedługo do gry dodany zostanie cykl dnia i nocy, który będzie mieć wpływ na ich zachowanie. Zaktualizowane lokacje planety Avalon powoli będą się zapełniać NPC’ami w miarę jak rozpoczyna się kolejny dzień, po to by wyludniać się gdy zbliżać się będzie noc. Chodzi tu oczywiście o ludzkie NPC, z którymi gracze mogą wchodzić w interakcje, takie jak rozmowy, zadania, czy też handel. Jeśli chodzi o drapieżne bestie zamieszkujące ten świat, to one nie zmienią swoich przyzwyczajeń – przynajmniej na jakiś czas.

Wywiad z ekipą Neuronhaze o Project Genom

Jak widzicie, studio Neuronhaze ma w planach znacznie ulepszyć ta grę w niedługim czasie, a więcej o planowanych zmianach przeczytać możecie na oficjalnej stronie gry.

Project Genom zadebiutował kilka miesięcy temu na Steam Early Access i zebrał spora ilość pozytywnych komentarzy, więc jeśli jeszcze nie posiadacie tej gry to możecie skorzystać z 33% przeceny, jaka obowiązywać będzie do 2 stycznia.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.