Dzięki uprzejmości studia Daybreak Games Company, twórców H1Z1: Just Survive, mam do rozdania kilka kluczy dostępu do tej gry.

W lutym 2016 H1Z1 podzielony został na dwa tytuły: strzelankę King of the Kill oraz tryb survivalowy Just Survive. Obie gry przyciągnęły sporą rzeszę fanów i obie możecie zakupić na Steam. Możecie też wziąć udział w naszym konkursie i wygrać kod dostępu do H1Z1: Just Survive.

Wasze zadanie jest proste.

Zbliżamy się do końca 2016 roku, więc czas zaplanować co nowego powinno trafić do H1Z1: Just Survive w przyszłym roku. Gdybyście to Wy mogli zdecydować o dodaniu do gry  jednej nowości, to co by to było i dlaczego.

Zasady:

  • W komentarzach do tego posta, podajcie co nowego i dlaczego chcielibyście zobaczyć w przyszłym roku w H1Z1: Just Survive.
  • Jedna odpowiedź na uczestnika.

Macie czas do końca 2016 roku, a konkretniej to do godz. 23:59 w sobotę, 31 grudnia. Spośród zamieszczonych komentarzy, wybiorę  jeden (1), który najbardziej mi się spodoba i autora nagrodzę kluczem dostępu do H1Z1: Just Survive.

Wyniki podam w niedzielę, 1 stycznia, po godzinie 20-tej czasu polskiego, w komentarzu do tego posta ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez maila podanego przy rejestracji w Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie nagrody przepadają!

Otrzymany ode mnie kod należy zrealizować na Steam.