Ekipa DayBreak Games Company zrobiła sobie dość długa przerwę świąteczną, a to pewnie po to by nabrać sił przed tym co ich czeka – zarówno w niedalekiej, jak i tej dalszej przyszłości.

Zacznijmy od tego jakie ekipa H1Z1: Just Survive ma obecnie priorytety, jeśli chodzi o poprawę rozgrywki.

Pakiety kosmetyczne do H1Z1: Just Survive

Najważniejszy z nich to z pewnością naprawienie exploitów oraz wielu błędów, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji. Plan jest taki, aby przez kolejne dni zająć się właśnie tymi rzeczami, tak aby gracze w końcu byli zadowoleni i odczuli różnicę. Na liście tej znajdują się takie rzeczy jak:

 • exploity i hacki;
 • niskie fps na niektórych serwerach;
 • emotki;
 • problemy z koktajlem Molotowa;
 • nie pojawiające się nawożone uprawy;
 • zmiany związane z walka wręcz;
 • problemy z BBQ;
 • problemy z łukiem;
 • teleport do i z bazy podczas logowanie i wylogowywania;
 • pojazdy znikające z baz.

g29

Równie frustrujący dla graczy jest obecnie bardzo często pojawiający się błąd G29, który pojawia się od dłuższego czasu, ale w ostatnim miesiącu występuje nad wyraz często. Błąd ten jest generowany gdy gra nie rozpoznaje i nie odbiera uprawnień Steam dla konkretnej sesji, zarówno w Just Survive, jak i w King of the Kill. Przyczynami tego błędu mogą być problemy z serwisem Steam, bardzo dużo logujących się graczy oraz próba uruchomianie gry bezpośrednio przez launcher, a nie przez Steam. W wielu przypadkach problem ten rozwiązuje się samoistnie po jakimś czasie, ale jest to bardzo stresujące zjawisko szczególnie dla nowych graczy, więc ono także jest jednym z priorytetów studia.

Kolejnym ważnym tematem jest balans łupów, czyli rzeczy, broni i amunicji pojawiający się w świecie. Ekipa DayBreak Games myśli o wprowadzeniu serwerów z regułami dotyczącymi łupów: wysoka ilość oraz niska. Oczywiście zanim powstaną takie serwery podjętych musi zostać kilka ważnych decyzji, jak chociażby jaka ilość pojawiających się w świecie łupów uważana jest przez graczy za wysoką, czy też na których serwerach wprowadzić ograniczenia.

20161216-h1z1-js-test-17

A co nowego i jakich zmian doczekają się gracze H1Z1: Just Survive w 2017 roku?

Zgodnie ze słowami producenta gry, nie chce on robić podobnych błędów, jakie uczynione zostały wcześniej i składać obietnice, a potem się z nich nie wywiązywać. Wraz z upływem czasu pewne rzeczy mogą ulec zmianie, podobnie jak i zmienić się mogą priorytety ekipy.

Zmiany w systemie budowy baz zostały zapowiedziane już kilka tygodni temu, ale to nie koniec. Przez ostatnie trzy miesiące ekipa H1Z1: Just Survive pracowała nad bardziej kompleksowymi zmianami i zostaną one ujawnione w przeciągu najbliższych kilku tygodni. Do tego czasu musimy uzbroić sie w cierpliwość.

Oto jak wyglądać będzie nowy system budowania baz w H1Z1: Just Survive

To co – ktoś z Was chce pospekulować, jakie zmiany mogą zostać zapowiedziane  przez devsów?

Pamiętajcie, że każdy komentarz jest mile widziany! 😀

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

2 KOMENTARZE

 1. No ładnie, nie składają obietnic żeby ich potem nie łamać…to tak jakby powiedzieli że nie stawiają sobie wyzwań żeby nie musieć im potem sprostać….ale pakiet PŁATNYCH skórek itp. na pewno się pojawi. Być może postawienie na Miscrated było słuszne… 😀

Comments are closed.