Tak jak zapowiadałam – czas na kolejny konkurs w którym możecie wygrać klucz do beta testów Revelation Online. Tym razem dzięki uprzejmości multigamingowej gildii Xeno Tavern, mam do rozdania pięć (5) kluczy, dzięki którym będziecie mogli zagrać w Revelation Online już w październiku.

Na oficjalnej stronie gry możecie zapisać się do beta testów i mieć szansę na otrzymanie dostępu. Możecie też zakupić jeden z pakietów fundatorów, gwarantujący dostęp do rozpoczynających się w październiku testów Revelation Online.

Teraz istnieje jeszcze trzeci sposób zagrania w Revelation Online już w październiku: wygranie klucza w konkursie na BabaGra.pl!

Mam nadzieję, że lubicie wyzwania – do boju Pani i Panowie!

Waszym zadaniem jest wymyślić krótki slogan reklamowy związany ze światem Revelation Online. Może to być slogan zachęcający do odwiedzenia gorących źródeł lub też obejrzenia tańców w wykonaniu Falmari. Ważne, aby był on ściśle związany z światem Nuanor. Możecie zamieścić tylko jeden slogan mający maksymalnie 10 wyrazów!

Macie czas do północy we wtorek, 27 września!

Pięć (5) najciekawszych sloganów, nagrodzonych zostanie przez nas kluczami do beta testów Revelation Online. Powodzenia!

Wyniki podamy w komentarzu do tego wpisu w środę, 28 września, po godzinie 2o-tej czasu polskiego ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się mailem wysyłając im wiadomość na maila podanego przy rejestracji konta na Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

35 KOMENTARZE

 1. To co najlepsze z wszystkich MMORPG zmieszane razem podlane klimatem ze środkowej Azji! Revelation Online każdy znajdzie tu coś dla siebie!

  • Dzięki Hazune masz ten konkurs 😉 Hazune jest liderem 2 sekcji BDO oraz ESO.
   Nauczyło aby nie zapraszać kmiotków następnym razem.
   Zapraszamy do wspólnej gry.

 2. Revelation
  Zawalcz w podniebnych walkach i przegoń siły ciemności!

  Btw. Slogan reklamowy to nie rymowanka, lol 😛 Czemu ludzie rymowanki wysyłają ? xD

 3. Tęsknisz za przygodą piękną grafiką i akcją ? To odpal Revelation

  Wiem że że rymowane nie musi być ale jakoś tak wpadło 😛

 4. No dobrze Panie i Panowie – znamy już wyniki 🙂

  Oto zwycięzcy:
  Akkarin
  Budys
  Piotrek
  R4ptowny
  Vollkner

  Klucze wyśle na maila podanego w Disqus (dzisiaj lub najpóźniej jutro). Sprawdzajcie folder ze spamem 😉

  Kolejny konkurs na klucze do zamkniętych beta testów Revelation Online rozpocznie się już jutro i tym razem będzie odbywał się na stronie BabaGra.pl na Twarzoksiążce 😀
  https://www.facebook.com/Babagrapl

Comments are closed.