W czasie piątkowego streamu ekipa Conan Exiles pokazywała fanom świat tej gry oraz objaśniała, w jaki sposób eksploracja pozwoli odkryć fabułę.

Premiera Conan Exiles na Steam Early Access już za kilka dni, więc nie ma co się dziwić, że ekipa ze studia Funcom zdecydowała się zaprezentować graczom, jak wyglądać będzie świat tej gry. Na starcie mapa będzie mieć powierzchnię 53 km kwadratowych, a to oznacza, że będzie większa od Z1 z H1Z1: Just Survive, która to udostępnia graczom 36 km kw.

20170126-conan-mapa

Z zaprezentowanej rozgrywki wynika, że twórcy gry przywiązują sporą wagę do opowiedzenia historii tego miejsca, gdyż każdy pojedynczy element ma ciekawy opis – nawet zwykły kamień. To naprawdę imponujące, że gracze będą mogli przeczytać historie związane z poszczególnymi przedmiotami w tej grze. To co jednak jest naprawdę interesujące, to sposób w jaki opisy wiążą się z opowieściami, jakie znaleźć będzie można na tajemniczych ruinach. Zwiedzając ten świat i odkrywając tajemnicze kamienne tablice, pozwoli graczom na ujrzenie wielu wydarzeń, które wydarzyły się w zamierzchłej przeszłości tego miejsca.

20170126-conan-opis

Na streamie pokazano także kilka bardzo interesujących rzeczy, takich jak powstająca w w oddali burza piaskowa, duchy przeszłości, przyjaźni NPC, czy też jaskinie i tajemnicze ruiny. Jeśli myślicie o zakupieniu tej gry, to warto poświęcić te 50 minut aby obejrzeć zaprezentowaną rozgrywkę.

 

Najciekawsze momenty według mnie:

  • 10:30 – burza piaskowa
  • 15:00 – duchy
  • 22:10 – chód postaci i wielkie statuy
  • 27:00 – przyjaźni NPC
  • 30:30 – jaskinie
  • 38:45 – tajemnicza dziura na pustyni

Religia i boskie awatary w Conan Exiles

Przypominam, że premiera Conan Exiles na Steam Early Access zaplanowana została na 31 stycznia. Wersja podstawowa gry kosztować będzie 29,99 Euro, natomiast wersja specjalna – 59.99 Euro.

2 KOMENTARZE

Comments are closed.