Pierwsze kilka tygodni po premierze Conan Exiles, nie należało do najspokojniejszych. Twórcy gry regularnie wprowadzali kolejne aktualizacje na PC, PS4 i Xbox One, aby rozwiązać niektóre z problemów i usunąć exploity.

W zeszłym tygodniu na PC trafiła aktualizacja, która wprowadziła wiele poprawek, ale tak naprawdę największa z ich przed nami. Łatka 500+ trafiła wczoraj na serwer testowy i naprawia ona – jak sama nazwa wskazuje, olbrzymią ilość błędów, a także dodaje animacje zagrożenia dla niektórych stworzeń. Pełna listę znajdziecie tutaj. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy trafi ona na serwery Live.

Ponadto twórcy Conan Exiles pracują nad systemem oswajania stworzeń, ale tę funkcję zobaczymy dopiero za jakiś czas.

Inną nowością, nad którą trwają prace, to kombinacje ataku związane z bronią znajdującą się w drugiej ręce. Tutaj spodziewać się możemy własnych kombinacji ataku dla tarcz oraz siekier przeznaczonych do rzucania, co ma pozwolić na większą elastyczność podczas walki.

A tymczasem już niedługo gracze Conan Exiles będą mogli zakupić pierwsze płatne rozszerzenie: Imperium Wschodu, które zawierać będzie jedynie przedmioty kosmetyczne.

W pakiecie tym znaleźć będzie można:

  • 3 nowe zestawy zbroi: zbroja kitańskiego najemnika (lekka), zbroja kitańskiego oficera (średnia) i kitański pancerz imperialny (ciężka). Zestawy będą dostępne od poziomu 10., a ich epickie wersje od 60. Do stworzenia tych ostatnich potrzebne będą epickie materiały.
  • 11 nowych broni z kitańskimi motywami. Motywy te będą dostępne na poziomie żelaza i gwiezdnego metalu. Statystyki broni oraz materiały potrzebne do jej stworzenia będą dostosowane do danego poziomu.
  • 25 nowych przedmiotów do umieszczania z kitańskimi motywami. Wśród nich znajdą się nowe dywany, ruszty, latarnie, krzesła, parawany i bębny.
  • 5 nowych ozdobnych barw wojennych w kitańskim stylu.
  • Nowy zestaw budynków 3. poziomu zaprojektowanych w kitańskim stylu.

Imperium Wschodu zadebiutuje na Steam, PS4 Xbox One już w najbliższy piątek (22 czerwca) i kosztować będzie 9.99$.

Plany na przyszłość twórców Conan Exiles

Ktoś z Was ma zamiar się na nie skusić?

Poprzedni artykuł25.000 PLN w puli nagród Fortnite Fun League Polska
Następny artykułEkipa H1Z1 testuje mapę Z1, przywraca niektóre elementy z pre-sezon 3
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aniol

No prosze, jednak cena dodatku bez przesady aczkolwiek to „tylko” itemy kosmetyczne. Jesli taki trend się utrzyma to będzie fajnie 🙂

Xantos

Wszytko super, ale trzeba pamiętać o… początku letniej wyprzedaży na Steam 😛 Jest tyle rzeczy na liście życzeń że aż strach 😉 Ale fajnie że gra się rozwija i nie jest pozostawiona ot tak…

Vuko4000

Wspieramy kupujemy chcemy więcej przygody,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,