Wraz ze zbliżającą się III fazą zamkniętych beta testów Revelation Online, która to zwiększy maksymalny poziom postaci i wprowadzi wiele nowych funkcji PvP, firma My.com ujawniła nieco szczegółów dotyczących tych nowości.

System wojen gildiowych jest dość prosty. Otóż gildie mogą wydać 200.000 ze swoich funduszy, aby wypowiedzieć wojnę innej gildii. Gildia, której wypowiedziano wojnę może ją zaakceptować, wybierając walkę 30vs30 lub 50vs50, lub też może się poddać.

Po rozpoczęciu wojny, gracze w każdej gildii otrzymają specjalne oznaczenie obok nazw swoich postaci, które oznacza, że mogą oni wszędzie atakować swoich przeciwników – nawet w miastach, bez ryzyka ataku ze strony strażników. Niestety, większe zorganizowane przez gildie bitwy, nie mogą odbywać się w miastach…

Misje i frakcje w Revelation Online

Całe szczęście świat Revelation Online jest pełen miejsc, w których mogą odbywać się olbrzymie walki pokazujące waleczność poszczególnych gildii. Takim miejscem jest na przykład mistyczna wyspa, która nocą atakowana jest przez hordy potworów. Ponad 500 graczy może brać udział w tej walce i walczyć przeciwko tym bestiom – jest jednak małe „ale”… W miejscu tym gracze nie otrzymują kar za zabicie innych graczy, co oznacza, że rywalizujące ze sobą gildie mogą tutaj praktycznie bezkarnie walczyć. Pokonując potwory i kończąc misje dostępne w tym miejscu, gracze zdobywają przychylność frakcji zamieszkującej ta wyspę. Co tydzień członkowie tej frakcji, ogłaszają gildie, która zdobyła największą przychylność i gildia ta staje się właścicielem tego miejsca na kolejny tydzień.

20170110-pvp4

Kolejną nową funkcja, jaka obecna będzie w III fazie beta testów, są oblężenia zamków, które znaleźć można w otwartym świecie.

Gildie mają szansę walczyć w sumie o 12 lokacji, wliczając w to trzy olbrzymie zamki oraz dziewięć innych ufortyfikowanych miejsc. Lokacje te umiejscowione zostały w najróżniejszych miejscach, jak na przykład w podwodnych jaskiniach, czy też na lewitujących wyspach, co oznacza atak powietrzny. Jako że walki o te miejsca odbywają się w otwartym świecie, oznacza to, że każdy gracz może wziąć w nich udział, co może doprowadzić do tego, że o daną lokacje będzie walczyć nawet kilka tysięcy graczy – tak przynajmniej wynika z informacji przekazanych przez My.com.

2016_ro-zamek-3

W celu przechwycenia zamku, atakujący muszą zniszczyć specjalny kryształ, który znaleźć można w jego centralnej część i zastąpić go tym, które należy do nich. Gildia, która z powodzeniem zdobędzie lokację, będzie mogła umieścić swoje banery w mieście, w którym znajduje się ten zamek, a dodatkowo każdy członek gildii otrzyma specjalna nagrodę.

I jeszcze jeden plus posiadania zamku w Revelation Online – właściciele tych miejsc mają szansę walczyć z najbardziej niebezpiecznym Bossem w otwartym świecie Nuanor. Ciekawe o kogo chodzi?

Zdradliwy Asasyn, czyli kolejna klasa w Revelation Online

Jeśli jeszcze nie macie dostępu do beta testów Revelation Online, to możecie zakupić jeden z pakietów fundatora lub też napiszcie poniżej zabawny komentarz, a dostaniecie ode mnie klucz uprawniający do zalogowania się do beta testów tej gry. Kto pierwszy ten lepszy, bo ilość kluczy jest ograniczona. Ostateczna decyzja, kto otrzyma klucz dostępu do III fazy beta testów Revelation Online, należy do mnie 🙂

 

Poprzedni artykułStworzenia i bestyjki w świecie Conan Exiles
Następny artykułMorze Magoria trafi do Black Desert już w styczniu!
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek Gruszczyński

Jeśli klucz z drugiej bety nie będzie działać, to ja poproszę.

Bartek Gruszczyński

„Zabawny komentarz” – może być w ten sposób? Moje poczucie humoru jest dość ubogie, więc mam nadzieję, że to wystarczy… :/

Archax

Arczaks już nie może się doczekać paczek w tej grze O_)O.

Selsi

zabawny komentarz w stylu: ktos mi obiecal kluczyk i sluch o nim zaginal:)

Kinya Turbgroszka

ups – juz Ci wysylam ;P

wysylam 😉

Selsi

to poprosze na maila 🙂

Marcin Matyja

Nadchodzi sesja może RO zmotywuje mnie do nauki
Kappa :/

Bartek Gruszczyński

Dziękuję. 🙂 Wysyłane na e-mail, jak mniemam?