Gracze z chińskiej wersji Revelation Online przygotowują się na wielka aktualizację, która trafi na serwery już 16 grudnia i doda nie tylko nową klasę, ale także kilka innych nowości.

Zacznijmy od rewelacyjnego, czterominutowego zwiastuna Asasyna, który zostanie dodany do gry. O tym, że NetEase ma zamiar dodać do gry kolejna klasę było wiadomo już od jakiegoś czasu.  Kilka tygodni temu nastąpiło jej oficjalne przedstawienie, po czym mieliśmy okazję zapoznać się z umiejętnościami, a teraz przyszedł czas na zapoznanie z charakterem. Wygląda na to, że nie warto obracać się plecami do Asasyna, gdyż może to tragicznie się skończyć.

Zabójcze umiejętności Asasyna w Revelation Online

To po obejrzeniu pełnego akcji zwiastuna Asasyna, czas na nieco spokojniejsze klimaty. Jak wiecie, jakiś czas temu do chińskiej wersji Revelation Online dodany został housing. I to bardzo nietypowy, bo na grzbiecie żółwia. No cóż, wygląda na to, że w grze powoli zaczną się pojawiać także inne miejscówki, jak chociażby zaprezentowana poniżej nadmorska willa, która dodana zostanie w tej samej aktualizacji co Asasyn.

Oto jak wygląda housing w Revelation Online

O ile nie wiadomo, kiedy konkretnie Asasyn dodany zostanie do naszej wersji gry, to zgodnie ze słowami wydawcy – firmy My.com, housing będzie dostępny już w czasie otartych beta testów.

 

No i co powiecie o tych zwiastunach?