Dzięki ogłoszonym dzisiaj planom holdingu Tencent względem norweskiego studia Funcom, poznaliśmy także kilka szczegółów dotyczących dwóch najważniejszych tytułów tworzonych przez tą spółkę: Conan Exiles oraz Dune.

Conan Exiles zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam w 2017 roku, a pełna wersja udostępniona została w maju 2018 roku. Od początku swego istnienia survival ten cieszy się sporą popularnością i dzięki temu uratował on Funcom przed bankructwem.

Produkcja ta jest regularnie aktualizowana i prócz nowych zawartości w postaci dungeonów, czy też wierzchowców, wydawane są także płatne DLC, które dodają przedmioty kosmetyczne.

Jednak od dłuższego już czasu fani tego survivala (w tym i ja) proszą Funcom o dodanie nowej mapy. I wygląda na to, że w końcu doczekamy się tego wydarzenia!

W związku z przejęciem studia Funcom, opublikowano także rekomendacje Zarządu dla Rady Nadzorczej (coś, czego zazwyczaj się nie robi), która to związana jest z planowanym zwiększeniem nakładów na segment „Open World Survival„. W kolejnym zdaniu mówiącym o sukcesie Conan Exiles napisano: „firma nadal pracuje nad nową mapą w postaci płatnego DLC, które udostępnione ma zostać w tym roku„.

I nie wiem jak u Was, ale mój humor znacznie się poprawił. Wygląda na to, że serwer Turbogroszkowo ponownie ożyje 😀

To jak, podoba Wam się ta informacja?

Poprzedni artykułTencent planuje zakupić 100% udziałów w studiu Funcom
Następny artykułSurvival Dune będzie ambitniejszy i większy od Conan Exiles
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Podoba, nawet bardzo podoba 🙂

ghoulas

UUU to kiedy serwer stawiamy? Pewnie nie będzie DLC dostepne dla ludzi z season passem 😛

Ragi

W imieniu zjednoczonych prowincji Ragingradzkich pragnę wyrazić wielkie zadowolenie z owych informacji. Jestem przekonany że ludność naszego przewspaniałego miasta, chętnie zawita na nowych ziemiach aby cieszyć się ich pięknem, majestatem i splendorem 😀

Piernak Gryl

Conan jest jeden a reszta podobnych tytułów…. Czas chyba wrócić do gry.

Aniol

No to znowu będzie gdzie włazić 🙂 i zwiedzac

Agoidd

Super, właśnie się wyżywam artystycznie w singlu. Oczekuję nowych elementów do budowania 🙂

Vuko4000

Wiem, wiem to Conan exiles ale brakuje mi w tej grze fajnego wątku z questami. Takie samo budowanie to troche wieje nudą.