To, że Dark Knight pojawi się w europejskiej wersji Black Desert Online jeszcze w pierwszym kwartale tego roku, było wiadomo już od jakiegoś czasu, ale fajnie jest otrzymać oficjalne potwierdzenie.

Zgodnie z informacją prasową rozesłaną przez Kakao Games EU, Dark Knight dodany zostanie do naszej wersji gry już w marcu. Niestety, mimo wcześniejszych zapowiedzi, że w tym samym czasie do gry dodany zostanie region Kamasylvia, to tak się jednak nie stanie.

Owszem, gracze Black Desert Online będą mogli w marcu założyć postać Dark Knight, ale na region z którym ściśle powiązana jest ta klasa, będzie trzeba jeszcze poczekać. Troszkę dziwna decyzja ze strony wydawcy, ale nie oszukujmy się – czasy kiedy zwracano większą uwagą na detale związane z fabułą, chyba już minęły.

Dark Knight łączy w walce magiczne ataki dalekiego zasięgu wraz z dwuręcznym mieczem, który może zostać wzmocniony ciemną magią. Klasa ta będzie także wchłonąć i skorumpować duchy poległych przeciwników, wykorzystując ich do zadania obrażeń wrogom znajdującym się w ich okolicy.

Przebudzenie Dark Knight

Przebudzenie, czyli nowa, mocniejsza broń dla tej klasy w postaci dwóch magicznych sztyletów, dodane zostanie z późniejszym okresie.

I jak Wam się podoba ta klasa? Co myślicie o pomyśle, że region Kamasylvia nie zostanie dodany w marcu do gry?

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Jupiiii , czekam grzecznie 🙂