Klasa Dark Knight nie została jeszcze w pełni udostępniona w naszej wersji Black Desert Onlinepoza możliwością jej stworzenia, ale to nie powstrzymało Kakao Games EU przed pokazaniem graczom tego, co na nich czeka w przyszłości.

Na najnowszym zwiastunie zaprezentowano nowe moce Dark Knighta, który zdobył swoje bronie Awakening. Jeśli myśleliście, że jeden, przepełniony magią i wielki miecz, jakim posługuje się ta klasa jest wystarczający, to się mylicie. Przebudzenie tej klasy da jej umiejętność przywołania wielu magicznych sztyletów, które to znacznie przerzedzą szeregi przeciwników. Zresztą sami popatrzcie i oceńcie możliwości tej klasy.

 

A jeśli zastanawiacie się nad tym kiedy Przebudzenie Dark Knight trafi do europejskiej wersji Black Desert Online, to śpieszę Was poinformować, że nie stanie się to w przyszłym tygodniu, ale w niedalekiej przyszłości. Obstawiam połowę marca – a Wy?

2 KOMENTARZE

  1. Hmmm, choćby design świata w BD był schowany pod celtyckimi zamkami, europejskimi kształtami etc, to i tak wieje azjatyckim zapaszkiem, nowa klasa bardzo przypomina Arishę z Vindictusa, ale cóż mogę powiedzieć… azjatycki tryb myślenia 🙂

Comments are closed.