Firma My.com opublikowała infografikę podsumowującą najciekawsze informacje zebrane z trzech zamkniętych beta testów Revelation Online i wygląda na to, że ta gra także może mieć problem z postaciami tankującymi.

Najchętniej granymi klasami był Okultysta i Swordmage, natomiast Vanguarda wybrało tylko 14% graczy. Chociaż trzeba powiedzieć, że procentowy podział klas w tych beta testach, był całkiem wyrównany.

99% graczy Revelation Online z pewnością zagra Asasynem

Patrząc na podane przez My.com liczby, to wydaje się, że wielu graczy przetestowało także PvP, gdyż we wszystkich trzech beta testach odnotowano ponad 600 tysięcy zgonów w tego typu walkach.

Najsmutniejszą informacją jest chyba ta, że gracze Revelation Online ewidentnie nie przepadają za królikami. Aż 42% graczy wybrało za towarzysza pandę, podczas gdy tylko 11% z nich zdecydowało się na przynoszącego szczęście królika!

Rozpoczęcie otwartych beta testów Revelation Online zapowiedziane zostało na 6 marca, podczas gdy właściciele pakietów założycielskich będą mogli zalogować się do gry już 27 lutego.

A Wy jaką klasą macie zamiar zagrać w Revelation Online? Ja zastanawiam się pomiędzy Okultystą a Spiritshaper, ale nie umiem się zdecydować 🙂

4 KOMENTARZE

Comments are closed.