Fani chińskiego MMORPG – Revelation Online, z pewnością z niecierpliwością oczekują już dnia, kiedy w końcu będą mogli zalogować się do świata Nuanor.

Tylko kilka dni dzieli od tego momentu posiadaczy pakietów założyciela, bo będą oni mogli zagrać w Revelation Online już 27 lutego. Wszyscy pozostali gracze będą mogli rozpocząć swoje przygody już 6 marca, kiedy to oficjalnie startują otwarte beta testy.

Oczywiście Revelation Online to nie tylko olbrzymi świat oraz widowiskowe walki PvP o zamki i terytoria, ale także walki z licznymi bossami, jakie obecne są w Nuanor. Najnowszy zwiastun z rosyjskiej wersji, gdzie od kilku tygodni trwają już otwarte beta testy, pokazuje niektóre z nowych bossów, jakie w kolejnej aktualizacji trafią do gry.

Film jest bardzo krótki, ale jestem przekonana, że za kilkanaście tygodni, ci sami przeciwnicy pojawią się w wersji NA/ EU Revelation Online, więc będziecie mogli zobaczyć ich na własne oczy 🙂

 

1 KOMENTARZ

  1. Może i zobaczymy, byle nie było tak jak w AA, że na pokonanie nowego bossa czekamy 0.5-1 roku (i to i tak dopiero jak dost,anie nerfy).

Comments are closed.