Mieliście coś przeciwko dotychczasowym głosom Waszych postaci w Black Desert Online? Jeśli tak, to dzisiejsza aktualizacja powinna Was ucieszyć.

Kakao Games EU wprowadził dzisiaj do gry nowe głosy: sześć dla postaci męskich i dziesięć dla postaci żeńskich. A do tego, do 5 kwietnia wszyscy gracze mogą zmienić głos wybranej postaci za 1 punkt lojalnościowy. Niestety, nie podano ile wymiana strun głosowych będzie kosztować po zakończeniu tej promocji.

Aktualizacja dodała także kolejny event związany z codziennym logowaniem do gry, który to potrwa do 3 maja, a także zmieniła godziny walk o zamki i nody. Oprócz tego naprawiono dwa super poważne błędy związane z Dark Knightem: wygląd rzęs na niskich ustawieniach oraz niepoprawna wartość obrażeń Javelinem podczas jazdy na słoniu. Takie rzeczy, tylko w Black Desert Online 🙂

I koniec końców, Community Manager Aethon wyjaśnił kiedy dokładnie gracze zwiedzać będą mogli region Kamasylvia – chociaż w tym przypadku pasowałoby bardziej słowo „zagmatwał”…

Miałem małe spotkanie z zespołem związane z wprowadzeniem Kamasylvia i wygląda na to, że mogło dojść do błędnej komunikacji, kiedy zawartość ta trafi do gry. Informacja ta została poprawiona już jakiś czas temu i większość źródeł została odpowiednio zaktualizowana, dlatego też nie mogę obecnie podać żadnych informacji dotyczących szczegółów publikacji tej zawartości. Przepraszamy za zamieszanie, które mogliśmy spowodować i jak zawsze zwracajcie uwagę na aktualne informacje w dziele „Informacje o aktualizacjach” oraz „Informacje prasowe” na forum.

Tymczasem pozostaje nam po raz kolejny spojrzeć na koreański zwiastun prezentujący ten region.