Nadal nic nie wiadomo na temat europejskiej wersji BLESS, która to ma zostać wydana przez Aeria Games, ale widać, że twórcy tej gry nie próżnują.

Na rosyjskie serwery Bless Online trafiła w dniu wczorajszym spora aktualizacja, która dodała nową klasę – Mistyka, oraz trudniejszą wersję instancji grupowej Dormant Sleeping Ruins przeznaczoną dla postaci na  poziomie 50. Jeśli chodzi o Mistyka, to jest to klasa wspierająca, która potrafi leczyć, ale ma także niezły DPS. W nowej wersji instancji, gracze nie tylko będą musieli zmierzyć się z nowymi taktykami znajdujących się tam Bossów, ale za swój wysiłek maja szansę otrzymać runy na epickim poziomie.

Także i koreańska wersja Bless Online doczeka się nowości – i to nie byle jakich. Już 11 kwietnia do gry dodana zostanie pierwsza część instancji rajdowej przeznaczonej dla dziesięciu postaci – Urdata War Fortress. Na początku gracze stawią czoła tylko trzem bossom, a pozostała część tej lokacji dodana zostanie w niedalekiej przyszłości. Niestety, niewiele wiadomo o tym miejscu, bo na tą chwilę Neowiz opublikował jedynie olbrzymią infografikę, a więcej szczegółów mamy poznać w piątek.

Gra nadal wygląda przepięknie 🙂

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście przetarłem lubić gry gdzie dodają po jakimś czasie … nowe klasy… ale to moje skromne zdanie, ze lepiej by skupili się na contencie oraz na ulepszaniu istniejących klas (nowe czary, nowe ataki, nowe combo itp)…

Comments are closed.