Pamiętacie jak na początku kwietnia Pearl Abyss zaprezentował fanom nową klasę oraz wiele innych nowości, jakie trafią do Black Desert Online jeszcze w tym roku?

Jeśli myśleliście, że na nową klasę będziecie musieli poczekać co najmniej kilka miesięcy, to okazuje się, że zagracie nią szybciej niż zakładaliście.

Już w przyszłym tygodniu, a dokładniej to 24 maja, Striker wraz ze swymi zabójczymi pięściami, zawita na serwery Black Desert Online.

Jest to czternasta klasa jaka będzie dostępna w tej grze, łącząca w sobie klasyczne sztuki walki, precyzyjne kroki i siłę gołych pięści. Jego bronią podstawową jest Rękawica jako broni głównej oraz Zarękawie jako broni dodatkowej.

Oto najnowszy zwiastun tej klasy:

Jeśli martwicie się brakiem miejsc na kolejne postacie, to mam dla Was dobrą wiadomość – w  momencie dodania Strikera do gry, w Loyality Shop pojawi się możliwość zakupienia za 1 punkt dodatkowego slota na postać.

A tymczasem dzisiaj na serwery Black Desert Online trafiła całkiem spora aktualizacja, która wprowadziła między innymi wiele drobnych zmian w poszczególnych klasach. Oprócz tego do gry dodano wsparcie dla zrzutów ekranu o wysokiej rozdzielczości (do 8K), czas wysyłania wiadomości na czacie, a także stancję Agility, która przyspiesza podnoszenie łupów o 10%, ale zwiększa też zapotrzebowanie na jedzenie.

Pełną, długaśną listę zmian znajdziecie na oficjalnym forum Black Desert Online.

4 KOMENTARZE

  1. Hejka. A mnie na maila panowie z BD Online napisali że 26 maja będzie nowa postać 😉 Przesunęli datę czy wkradł się jakiś mały troll? ;D
    Pozdrawiam

  2. Pogralbym w sumie tego black desert gdyby nie ten item shop nadety bardziej niz w niejednym free to play

Comments are closed.