Jako część uroczystości świętujących pierwszą rocznicę od dnia premiery Black Desert Online na Zachodzie, na serwery tej gry trafiła kolejna klasa oraz nowe eventy.

Oddani gracze Black Desert Online z pewnością już kilka dni temu skorzystali z możliwości wcześniejszego tworzenia Dark Knighta, bo od wczoraj można już grać tą hybrydą łączącą w sobie umiejętności magiczne i walki dwuręcznym mieczem.

W oficjalnych notkach możemy przeczytać:

Nieustraszony rycerz reprezentujący plemię Vedir z Kamasylvia. Używane przez nią siły natury, głęboko zakorzenione w czarnej magii, są bardzo destrukcyjne. Dark Knight używa Kriegsmesser jako broń główną oraz Ornamental Knot jako drugą broń. Jej wyważone uderzenia są płynnie połączone poprzez użycie czarnej magii.

W tym samym czasie Kakao Games EU uruchomiło w grze kilka wydarzeń – część z nich związana jest z nową klasą, a część z pierwszą rocznicą gry.

 • Dark Knight’s Seal Event
  • Czas trwania od 1 do 29 marca
  • Gracze mogą zbierać Dark Knight’s Seal poprzez zbieractwo, łowienie ryb i zabijanie przeciwników.
  • Pieczęcie można wymienić na nagrody: 15 szt na Black Stone (Weapon), a 10 szt na Black Stone (Armor)
 • Dark Knight XP Event
  • Czas trwania od 1 do 8 marca
  • 20% więcej XP  z walki w dni pracujące oraz 100% więcej w weekend.

Jeśli chodzi o pierwszą rocznice gry, to wierni gracze otrzymają kupony upoważniające do 20% zniżki w Pearl Shop, do 8 marca można otrzymać unikalny mebel do domu, a dodatkowo ekipa Kakao Games EU będzie przyzywała specjalne wersje Bossów, za zabicie których otrzymać będzie można atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

No i jak tam Wasze „Mroczne Rycerki”? Mają już maksymalny poziom?

1 KOMENTARZ

Comments are closed.