To, że studio Bungie pracuje nad sequelem do Destiny, wiemy już od dawna. Wczoraj jednak zakończono w końcu liczne plotki oraz domysły i oficjalnie zapowiedziano Destiny 2.

Na mediach społecznościowych studia Bungie ukazały się grafiki przedstawiające logo nowej gry oraz czegoś co wygląda na ruiny Ostatniego Miasta. Zresztą, wśród licznych domysłów o fabule przyszłej części, pojawia się historia rasy Cabal, która zaatakowała to miasto i ponoć właśnie ta scena przedstawiona została na tej grafice. Podróżnik też nie jest w najlepszej formie…

To, że Ostatnie Miasto może być zniszczone w Destiny 2 zdaje się potwierdzać także gif stworzony przez jednego z graczy, który porównał obecny wygląd miasta do tego z grafiki.

Więcej oficjalnych informacji na temat tej produkcji jak na razie nie podano, ale od czego są plotki… A jest ich całe mnóstwo.

Pierwsza z nich rzekomo potwierdza, że gra ta ukarze się także w wersji na PC. Jeden ze streamerów był w stanie złożyć zamówienie w niemieckim GameStop, na wersję Limited Edition na PC w cenie 110 Euro.

Oprócz tego pojawiły się zdjęcia figurki, która ma być dodawana w pre-orderze, a także zdjęcie kolejnego plakatu promocyjnego Destiny 2, ale tym razem dla dla Xbox One.

Plotek jest mnóstwo, ale jak na razie to jedyna w miarę potwierdzona informacja obejmuje miasto w płomieniach – to chyba powinno wystarczyć do chwili, kiedy pojawi się nowa grafika Destiny 2 i wybuchną kolejne spekulacje?

P.S. Kilka minut temu pojawił się nowy filmik reklamujący Destiny 2, który jest jednocześnie zapowiedzią zwiastuna…

3 KOMENTARZE

Comments are closed.