Jak farmić przeciwników, to stylowo – i właśnie do tego służą specjalne instancje PvE, jakie znaleźć możecie w Revelation Online.

Jeśli szukacie dodatkowego wyzwania w świecie Nuanor, to możecie udać się do specjalnych instancji – Scour Dungeon, gdzie praktycznie można bezkarnie zabijać znajdujących się tam przeciwników. Ich trudność dopasowana zostanie do poziomu Waszej postaci, ale warto uważać co się bije, bo trafić tam można nawet na tych elitarnych przeciwników. Ot, taki szybki sposób na levelowanie postaci i ulepszanie jej ekwipunku.

Wycieczka do tej instancji jest nieco podobna do dziennych misji (crl + u), z tą różnicą, że jednego dnia można w tym miejscu zabić tylko określoną ilość przeciwników. Liczba ta z czasem wzrasta, a do tego można ją zwiększyć używając specjalne umiejętności lub też… popijając piwo.

Do miejsc tych można się udać także w grupie, i to co ważne – wszyscy członkowie drużyny otrzymują na koniec tej przygody łączną sumę zebranego doświadczenia.

A jeśli to Was nie zainteresowało, to warto wspomnieć, że w instancjach tych, można zamienić się w jednego z obecnych tam przeciwników i napsuć nieco krwi swoim znajomym. Zmianę można osiągnąć na dwa sposoby: Daemonic Morph, czyli opcja, która pojawi się po tym gdy zabijecie już maksymalną ilość przeciwników, lub też można zbierać esencję i zakupić za nie tymczasową Morph Runę u NPC przy wejściu.

Zabawna funkcja, prawda?

 

1 KOMENTARZ

  1. Zabawna lecz bezużyteczna gdyż po zamienieniu się w stora stajesz się celem numer 1. A jest on zbyt slaby by poradzić sobie z kilkoma graczami naraz (nie wiem nawet czy 1vs1 dałby radę)

Comments are closed.