Pamiętacie jeszcze o Absolver – gra z bardzo rozbudowanym systemem walki wręcz, która to pokazana światu została po raz pierwszy w prawie rok temu?

Absolver to gra akcji osadzona w realiach fantasy, gdzie ruch postaci jest także jej bronią. W trakcie walki gracz będzie mógł się przełączać pomiędzy stworzonymi czterema stylami walki, a do jego dyspozycji będą także zdolności specjalne takie jak kontratakowanie, parowanie, unikanie, czy nawet udawanie ataku.

Tytuł ten oferować będzie tryby wieloosobowe PvE, jak i PvP, w których to natknąć się będzie można na innych graczy, kampanie fabularną, a także Areny do walk PvP 1vs1 i 3vs3. Aby móc nauczyć się wszystkich ciosów lub też mieć możliwość używania broni białej, gracz będzie musiał zwiedzać świat zapełniony świetnie walczącymi NPC i zdobywać o nim wiedzę.

Na najnowszym filmie, twórcy gry – studio Sloclap, zaprezentowało 15 minut rozgrywki w pierwszej krainie, jaką odwiedzą gracze rozpoczynając swoją przygodę w tej grze. To właśnie w tym miejscu gracze będą uczyć się podstaw walki, zanim udadzą się na dalsze odkrywanie świata.

Absolver zapowiada się naprawdę fajnie i podejrzewam, że może odnieść spory sukces.

1 KOMENTARZ

  1. po premierze for honor ludzie mogą mieć duże wymagania dla gier fightingowych. Ciekawe czy zdoła wygrać ze wszystkimi klonami które za chwile nadejdą

Comments are closed.