Widać, że Zenimax powoli buduje hype na The Elder Scrolls Online: Morrowind. Co kilka dni ujawniane są kolejne ciekawostki dotyczące nowości oraz miejsc, jakie będzie można odwiedzić na wyspie Vvardenfell.

Jak na przykład króciutkie, kilkunastosekundowe filmiki, jakie ukazały się w ostatnich grach na kanałach społecznościowych tej gry. Zamiast co trzy dni zamieszczać na stronie kolejne zajawki tego rewelacyjnie zapowiadającego się dodatku, publikuję je w całości. Zbyt wiele one nie ukazują, mają dziwne proporcje i nie mają najlepszej jakości, ale może rozbudzą Waszą ciekawość 😀

Zacznijmy od Seyda Neen, wioska położona na wyspie Vvardenfell, która to stanie się naszą bramą do świata Morrowinda.

Miasto Vivec, które ewidentnie znajduje się w trakcie budowy, jest oczywiście tworzone przez wojownika-poetę i boga w jednej osobie – samego Viveca.

No i na koniec został obszar Ashlands, czyli miejsce gdzie osiadają pyły i popioły wyrzucone z wulkanu znajdującego się w samym sercu wyspy Vvardenfell – Red Mountain.

Filmiki krótkie, ale muzyka przyprawia o dreszcze…

Wszystko co wiadomo o Wardenie

A jakby tego było Wam mało, to jeden z graczy The Elder Scrolls Online stworzył – na podstawie informacji znalezionych w plikach oraz ujawnionych dotychczas przez devsów, mapę wyspy Vvardenfell. Oto, jakie miejsca będziemy mogli najprawdopodobniej odwiedzić już w czerwcu, z czego część będzie można tylko podziwiać z daleka.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.