Przygotujcie się na koniec świata w Conan Exiles, a przynajmniej na jego częściowy koniec. Studio Funcom resetuje dzisiaj (wipe) serwery oficjalne tej gry.

Rozpoczęliśmy częściowe resetowanie (wipe) serwerów oficjalnych Conan Exiles. Budynki i cały ekwipunek oraz zapasy zostaną usunięte, postęp postaci zostanie zachowany.

Robimy to na prośbę społeczności tej gry i mamy nadzieję, że rozwiąże to problemy z systemem niszczenia (decay) budynków oraz pomoże we wprowadzeniu systemu wspinania.

Serwery PvP Blitz także dzisiaj znikają i zmienią swoje przeznaczenie – nie żeby ktoś się tym przejmował, skoro nikt na nich nie grał.

W zeszłym tygodniu, główny projektant Conan Exiles – Oscar Loper, oraz Community Manager Jens Erik, podczas cotygodniowego streamu prezentowali fanom gry nowości, jakie już niedługo zostaną do niej wprowadzone. Wspinanie i zsuwanie się z wysokości są z pewnością wielce oczekiwaną funkcją, ale mnie osobiście zainteresował system związany z eksploracją.

Otóż, już niedługo użytkownicy będą mogli odkrywać lokacje i interesujące miejsca w Conan Exiles, co nagradzane zostanie punktami XP. Im więcej lokacji odkryje dana postać, tym więcej XP otrzyma za kolejne miejsce. Na starcie tego systemu będzie aż 106 miejsc do odkrycia na obecnej mapie, a kolejne pojawią się wraz z zapowiedzianym niedawno, darmowym rozszerzeniem. Co ciekawe, to gracze będą mogli oznaczyć także swoje własne miejsca na mapie.

Zimne Wyżyny – darmowe rozszerzenie do Conan Exiles

I na koniec dobra wiadomość: przez kolejne dwa tygodnie, szybkość zdobywania punktów doświadczenia na serwerach oficjalnych Conan Exiles, została podwojona!

Dobrej zabawy życzę!

 

3 KOMENTARZE

Comments are closed.