Dzisiejsza aktualizacja Black Desert Online nie tylko dodała do gry długo wyczekiwaną broń Awakening dla Dark Knight, ale także wiosnę oraz nowe eventy.

Nowa broń klasowa dla Dark Knighta – Vedant, pozwala tej klasie na ataki dystansowe i magiczne ataki obszarowe. Oznacza to, że walka przebudzonym Dark Knightem znacznie rożni się od tej z niższych leveli, która to skupiała się na walce przy wykorzystaniu miecza. Klasa ta uzyskała teraz także i umiejętności pozwalające jej na odzyskiwanie punktów życia oraz regenerację many, przy jednoczesnym zdawaniu dodatkowych obrażeń, podczas gdy główne zdolności obszarowe nie są dostępne. Z tego co wiem, to prawidłowe kombinacje ataków, pozwalają na grindowanie bez spożywania eliskirów… Nie ma co się dziwić, że klasa ta jest aż tak popularna na serwerach koreańskich.

Od dzisiaj także gracze Black Desert Online mogą się cieszyć tysiącami kolorowych tulipanów, które pojawiły się w różnych częściach świata. A jeśli podziwianie kwiatów Was nie interesuje, to śpieszę donieść, że mieszkańcy Florin starają się wytropić tajemniczą złotą gęś i jej jaja. Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym evencie, to musicie udać się do Florin i pogadać z NPC Valentine.

Oprócz tego naprawiono kilka błędów, zmieniono parę misji, dodano możliwość opuszczenia konwersacji z irytującym Czarnym Duszkiem oraz zaktualizowano Pearl Shop. Pełną listę zmian, jak zawsze znajdziecie na forum.