Worlds Adrift [strona główna] to gra nowej generacji, która może zainteresować i zachwycić wielu z Was, szczególnie jeśli lubicie zwiedzać i budować.

Wczoraj rozpoczęła się ostatnia faza Alpha testów tej gry, która dodała nowy, bardziej logiczny system progresji. Uniwersum tej gry zostało podzielone na biomy, a w każdym z nich można znaleźć unikalne łupy, zasoby, przepisy, nagrody oraz tajemnice, które warto rozwiązać. Aby rozwijać swoja postać, gracze będą musieli przejść przez każdy z tych biomów, odkrywając przedmioty, które mogą im w tym pomóc.

 

Alpha 6.0 dodaje do gry także jedna nową funkcję – gotowanie. Gra ta nie jest typowym survivalem, ale gracze będą musieli przygotowywać sobie pożywienie, aby móc regenerować punkty życia. Oprócz tego, aby łatwiej było zwiedzać wszystkie podniebne wyspy, gracze mogą od tej pory wspinać się na praktycznie każdą powierzchnię, co z pewnością pomoże także w obserwowaniu świata podczas przemierzania go swoim powietrznym statkiem.

Zgodnie z informacja podaną przez twórców gry, studio Bossa, już pod koniec tego miesiąca ruszą płatne zamknięte beta testy Worlds Adrift. Niestety, do tej pory nie podano ile będzie kosztować ten tytuł.

Poprzedni artykułNowe intro i inne ciekawostki z EVE Fanfest 2017
Następny artykułPlanet Nomads może zainteresować fanów No Man’s Sky