Trudno uwierzyć, ale minęły już trzy lata od oficjalnej premiery The Elder Scrolls Online i… nie było łatwo.

Początki były naprawdę trudne, bo nie do końca udało się Zenimaxowi odtworzyć klimat dotychczasowych gier przeznaczonych dla gracza solowego w produkcji MMORPG. Och, jak ja przypomnę sobie to słynne fazowanie – to była za tragedia… No cóż, trudne początki mamy już za sobą, bo od tamtego czasu tytuł ten został znacznie ulepszony, a aktualizacja One Tamriel przyciągnęła olbrzymią rzeszę graczy. Aż strach się bać, ilu nowych graczy pojawi się wraz z zapowiedzianym na czerwiec dodatkiem ESO: Morrowind.

Już dzisiaj o godzinie 19:00, startuje kolejny rocznicowy event w Elder Scrolls Online i tym razem potrwa on do 18 kwietnia, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Gracze mogą udać się na poszukiwanie słynnego cukiernika tworzącego wyśmienite słodycze – Chef Donolona. Podpowiem, że znaleźć go będzie mozna w Vulkhel Guard, Daggerfall lub Davon’s Watch, ale jeśli będziecie mieli problem z jego dokładną lokalizacją, to w Crown Store znajdziecie token zaczynający misję prowadzącą Was do miejsca, w którym przebywa.

Gdy gracze ukończą misję od Donolona  – Ache for Cake, otrzymają w nagrodę kolejny tort świętujący rocznicę premiery tej gry, który to dodany zostanie do Mementos. Po jego użyciu, gracz otrzyma 100% bonus do XP na dwie godziny, który kumuluje się z innymi boostami.

Ale to nie koniec, bo za ukończenie w trakcie trwania eventu, wszelkich dziennych i tygodniowych misji w ESO, otrzymywać będzie także Anniversary Gift Box. Z tego rocznicowego pudełka macie szanse otrzymać takie rzeczy jak Nirncrux, Motify, surowce służące do tworzenia mebli oraz wiele innych rzeczy.

Czy jesteście więc gotowi aby wziąć udział w tym evencie?

I teraz zadam dziwne pytanie, ale jako że nie jestem zwolennikiem dziennych, powtarzalnych misji, to nie do końca zwracałam na nie uwagę w Tamriel. Podpowiecie mi gdzie takowych szukać – prócz misji od Undauted, bo o tych oczywiście pamiętam 😀

3 KOMENTARZE

Comments are closed.