Widać, że wiele osób ma spore nadzieje związane z powstającym MMORPG Ashes of Creation, którego twórcy zbierają dodatkowe fundusze na Kickstarter.

W dziesięć dni studiu Intrepid udało się zebrać ponad 1,6 miliona dolarów, dzięki którym w grze pojawią się dodatkowe funkcje. Najnowszy osiągnięty cel dodatkowy – zebranie 1,5 mln dolarów, to statki oraz zawartość gry związana z wodą: trasy handlowe, statki bojowe, szukanie skarbów, podwodne lokacje oraz mounty umożliwiające ich zwiedzanie.

Jeśli uda się zebrać 1.75 mln dolarów, to gracze Ashes of Creation będą w stanie zwiedzać oraz rozbudowywać nody w Underrealm, podziemnym świecie mającym własną faunę oraz florę.

Ale to nie wszystko, bo twórcy gry ogłosili kolejne cele. I tak, jeśli ekipa Intrepid Studios uda się zebrać 2 miliony dolarów to w grze pojawią się organizacje społeczne, które odblokują pewne mechanizmy dostępne tylko dla graczy do nich należących. Mowa tutaj o takich organizacjach jak Gildia Złodziei, Akademia Uczonych, czy też Kampanii Handlowej.

W przypadku, gdyby twórcom gry udało się zebrać 2,5 miliona dolarów, to gracze Ashes of Creation otrzymają dostęp do nowych, grywalnych ras związanych z Underrealm, z odpowiednimi atrybutami oraz misjami.

Niestety, nie zdradzono, jaka to będzie rasa, jednakże Underrealm kojarzy mi się z Mrocznymi Elfami. A jak Wy myślicie, co to będzie?

2 KOMENTARZE

  1. Z tym ogłaszaniem nowych celi to zaczynaja przypominac Star Citizena. Nie nastawiam się. Jak im sie uda to wydać w takim kształcie to bede w to grał!

Comments are closed.