Zostały zaledwie cztery dni do końca zbiórki funduszy na tworzoną przez studio Intrepid grę  – Ashes of Creation.

Na ten moment studio to zebrało ponad 2,5 miliona dolarów, czyniąc go najbardziej udaną kampanią MMORPG na Kickstarter. Nawet Star Citizen nie zgromadził takich funduszy w trakcie swojej kampanii…

Zebranie 2,5 miliona dolarów oznacza, że w grze pojawi się kolejna grywalna rasa, która ma być nieco podobna do bestii i pochodzić będzie z Underrealm. Studio Intrepid dodało także nowe cele dodatkowe. Osoby, które zdecydują się wesprzeć kampanię otrzymają efekty specjalne dla swoich umiejętności klasowych. A jeśli uda się zebrać 3 miliony dolarów, to do gry dodany zostanie nowy system finansowy pokazujący trasy handlowe, wojny, rajdy, a nawet umożliwiający inwestycję w nody, gildie i inne organizacje.

Twórcy opublikowali także nowe filmy: pierwszy z nich prezentuje piękno świata, a na drugim możemy zerknąć na dwa rodzaje działek, jakie umieścić będzie można w otwartym świecie i dostosować do własnych potrzeb.

Oto jak działać będą węzły reaktywne w Ashes of Creation

Powiem Wam, że jak na razie Ashes of Creation zapowiada się naprawdę świetnie i gdybym miała jakieś wolne środki, to pewnie pomyślałabym o wsparciu tego projektu na Kickstarter.

A Wy wsparliście może ten projekt?

Poprzedni artykułA miało być tak pięknie – Niszczycielka Światów
Następny artykułŚmiercionośna wyspa w Dark and Light