Gracze darmowego Revelation Online muszą przygotować się na nadchodzące ochłodzenie… Już 23 maja na serwery tej gry trafi aktualizacja Iceborn, a wraz z nią rozpocznie się wojna pomiędzy frakcjami.

Konflikt pomiędzy zamieszkującymi śnieżne góry frakcjami Wingar i Ursids, grozi wybuchem wojny w Nuanor. Zainteresowani gracze będą mogli opowiedzieć się po stronie jednej z frakcji i walczyć w celu neutralizacji przeciwnika.

Dwa razy na tydzień w Nuanor pojawią się magiczne portale, które przeniosą zainteresowane osoby na specjalne pole walki. Aby wygrać, dana frakcje będzie musiała zdobyć 100 punktów zanim zrobi to przeciwnik. Niestety większość zadań postawiona przed graczami związana jest z przemocą: zabicie przeciwników NPC zwyklych i elitarnych, zabicie graczy wspierających przeciwna frakcję, czy nawet zabicie znajdujących się tam Bossów.

Ot, taka nowa rozrywka dla graczy lubiących rywalizację 🙂

A Wy co wybierzecie: pluszowe miśki, czy może skrzydlatych, ale tak jakby wrednie wyglądających ludzi?

 

4 KOMENTARZE

    • Czemu wszyscy czepiają się o te pierwsze 2h gry? Serio tutaj jest sporo rzeczy których możemy się czepiać ale czemu akurat tym pierwszym 20 lvl’om?/ 69?

        • Czemu powyżej 20 lvl robisz questy? Jak tylko odblokowałem daily/weekly (czytaj jak na 19 lvl zrobisz Darkfalla solo) przestałem robić główną linię fabularną bo i tak daje mało expa.

Comments are closed.