Jeśli poszukujecie nieco mocniejszych wyzwań niż zwiedzanie światów fantasy pełnych magicznych stworzeń, to już od kilku dni możecie toczyć walki w swoim osobistym statku bojowym i siać zniszczenie wśród swoich przeciwników.

Fanów klimatów sci-fi z pewnością zainteresuje informacja, że wystartowały otwarte beta testy gry akcji Dreadnought na PC.

Dreadnought pozwala graczom dowodzić masywnymi statkami w trakcie taktycznych starć drużynowych w zróżnicowanych, wieloosobowych trybach sieciowych. Kapitanowie muszą opanować do mistrzostwa swoje okręty i współpracować tak, by spożytkować własne mocne strony i wykorzystać słabości przeciwnika. Gra oferuje przeszło 50 statków podzielonych na pięć zróżnicowanych klas, które można wybrać do zbudowania floty. Od walk w zwarciu do długodystansowych ataków i strategicznego wsparcia, każdy okręt został tak zaprojektowany, by wnieść do walki unikatową specjalizację i być dalej modyfikowanym dzięki palecie broni, modułów, poszyć i malowań.

Wraz ze startem otwartych beta testów, udostępniono także graczom największą mapę – Ixion. To nowe pole bitwy znajdujące się w przestrzeni kosmicznej, 60 tys. kilometrów nad Tytanem, największym księżycem Saturna, zmusza graczy do manewrowania wokół kolosalnego pierścienia orbitalnego, który dominuje w centrum. Wąskie przesmyki w tej super-strukturze pozwalają statkom przedostać się z jednej strony na drugą, ale gracze muszą uważać na czyhające tam zagrożenia.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to możecie  go pograć oraz zagrać korzystając ze strony oficjalnej studia Grey Box.

Zagracie?

3 KOMENTARZE

  1. Wyglada calkiem niezle pobiore z ciekawosci szczegolnie ze pogralbym sobie gierke tego typu a world of tanks juz upadlo

  2. Tak przy okazji Open Beta jakos w marcu wystartowala 🙂 jak narazie problem tej gry to zarobki i granie na IV i V tierach, i statki leczace sa kompletnie OP od 3 tieru.

Comments are closed.