Czy chcielibyście otrzymać za darmo najnowsze rozszerzenia do RIFT [strona oficjalna]? Jeśli tak, to macie czas tylko do 14 maja (niedzieli), aby skorzystać z najnowszej promocji oferowanej przez Trion Worlds.

Jeszcze do wczoraj rozszerzenie to zwało się Starfall Prophecy, ale z powodu zbieżności nazwy z organizacja charytatywną, ekipa RIFT podjęła decyzję o jej zmianie na Prophecy of Ahnket.

Niestety, gracze Rift wiedzą, że listopadowe rozszerzenie do tego MMORPG miało mnóstwo problemów. Owszem, dodało ono pięć nowych lokacji i kilka nowych systemów, ale zmiany nie zostały przyjęte przez graczy z aż takim entuzjazmem, jaki mieli nadzieję zobaczyć twórcy gry. Ostatnie kilka miesięcy to liczne poprawki i ulepszenia oraz prace nad kolejnymi aktualizacjami.

Czy ekipa RIFT udało się ulepszyć Prophecy of Ahnket? No cóż, możecie przekonać się o tym osobiście.

Z racji zmiany nazwy dodatku i aby zachęcić więcej osób do zalogowania się do gry, studio Trion Worlds podaruje to rozszerzenie za darmo każdej osobie, która zaloguje do RIFT do 14 maja. Osoby posiadające już ten dodatek, dostaną w zamian mnóstwo prezentów, wliczając 2 x Tenebrean Engines, 100 x Phenomenal Sparkles oraz peta.

To jak – zalogujecie się do Rifta? Powiem Wam, że dawno tam nie zaglądałam, ale może warto było by sprawdzić co się zmieniło?

3 KOMENTARZE

Comments are closed.