Sieciowa, wieloosobowa bijatyka studia Sloclap – Absolver, zadebiutuje 29 sierpnia na dwóch platformach jednocześnie: PC i PS4.

Absolver [strona na Steam] to gra powstająca z myślą o graczach preferujących walkę w zwarciu, i to zarówno wręcz, jak i za pomocą broni białej.

Akcja gry osadzona została w realiach fantasy. Rozpoczynając swoja przygodę w Absolver, gracze przyjmą rolę Prospecta, zamaskowanego wojownika, który odkrywa swoje możliwości i uczy się różnych stylów walki w miarę jak zwiedza ten dziwny świat… W trakcie walki gracz będzie mógł się przełączać pomiędzy stworzonymi przez niego czterema stylami walki, a do jego dyspozycji będą także zdolności specjalne takie jak kontratakowanie, parowanie, unikanie, czy nawet udawanie ataku.

Tytuł ten oferować będzie tryby wieloosobowe PvE, jak i PvP, w których to natknąć się będzie można na innych graczy, kampanie fabularną, a także Areny do walk PvP 1vs1 i 3vs3. Aby móc nauczyć się wszystkich ciosów lub też mieć możliwość używania broni białej, gracz będzie musiał zwiedzać świat zapełniony świetnie walczącymi NPC i zdobywać o nim wiedzę.

Zerknijcie na najnowszy zwiastun tej gry i powiedzcie mi co o niej sądzicie. Jak dla mnie tytuł ten wygląda bardzo ciekawie 🙂

1 KOMENTARZ

  1. Mnie nadal ciekawi mass PvP (albo coś większego niż 3v3). No i Nadal mam nadzieje, że uda się zagrać przed premierą.

Comments are closed.