Kiedy w marcu studio Funcom poinformowało świat o wiosennej premierze ulepszonej wersji ich flagowego MMORPG – The Secret World, wszyscy byliśmy nieco sceptyczni.

Nie do końca wierzyliśmy, że twórcy tej gry będą mieć wystarczająco dużo czasu na wprowadzenie wszystkich zapowiedzianych zmian. I po części mieliśmy rację, gdyż wczoraj zapowiedziano, że Secret World Legends będzie mieć swoja premierę 26 czerwca, czyli kilka dni po letnim przesileniu…

Secret World Legends to odnowiony system walki, nowo zaprojektowany system rozwoju postaci, aktualizacja grafiki i wiele innych usprawnień. Gracze mogą samodzielnie odkrywać historie lub też współpracować z innymi graczami. Centralne miejsce – Agartha, zaprojektowane zostało z myślą o towarzyskich spotkaniach z setkami innych graczy, podczas gdy populacja graczy w innych strefach będzie ściśle kontrolowana, a to po to by mieć pewność, że gracze zanurzą się w rozgrywkę skupiając się na czekających na nich przygodach.

Przypomnijmy, że w nowej wersji gry, cała zawartość udostępniona zostanie wszystkim graczom za darmo. Koło umiejętności znane graczom The Secret World zastąpione zostało kartami broni, co oznacza, że logując się do gry po raz pierwszy, trzeba będzie wybrać dwie bronie z którymi rozpocznie się swoją przygodę. Osoby, które posiadają The Secret World otrzymają dostęp do wszystkich broni oraz prawie 6.000 przedmiotów kosmetycznych, które przetransferowane zostaną przez studio Funcom do Secret World Legends – oczywiście tylko do tych, które obecnie posiadają.

Więcej informacji na temat darmowego Secret World Legends znajdziecie na stronie głównej gry, a poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun.

2 KOMENTARZE

Comments are closed.