Co się stanie jeśli graczom Secret World Legends nie da się ochronić świata przed Filth’em? W Agharta pojawiła się dzisiaj tajemnicza ścieżka i jeśli zastanawiacie się „gdzie” ona prowadzi, to raczej powinniście zadać pytanie do „kiedy”?

Dostęp do Dark Agharta, wizji apokaliptycznej przyszłości tego miejsca, uzyskają postacie, które osiągnęły poziom 50. By rozpocząć swoją wyprawę należy odwiedzić Bounty Bard w normalnej Aghart’ie i wziąć od niego specjalną misje, która poprowadzi do wejścia. Co ciekawe, to by dostać się na odpowiednią platformę, gracze będą musieli wykonać skok wiary…

Pierwsza wizyta do Dark Agharta jest darmowa, ale za każdą kolejna zapłacić trzeba będzie punktami AP i SP. W miejscu tym na graczy czekać kilka trudnych wyzwań będących sprawdzianem sprytu i umiejętności. Co ciekawe, cztery pierwsze wyzwania są losowe i każde kolejne wejście do tego miejsca skutkować może innymi przeciwnikami lub też przeciwnikami stosującymi inną strategię niż uprzednio.

Czas spędzony w Dark Agharta ograniczony został do kilkunastu minut, a do tego gracze mają jedynie trzy próby zanim zostaną gwałtownie wyrzuceni w tego miejsca. Od strzegącego wejścia kustosza będzie można jednak zakupić kilka interesujących przedmiotów, które mogą pomóc w tym miejscu: dodatkowe życie, wydłużony czas i tymczasowe wzmocnienia.

To kto z Was ma w planach odwiedzić to mroczne miejsce?

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale uruchamia Starcie na Żarcie, dodaje wieżyczkę strzelniczą
Następny artykułProject Genom zawiesza sprzedaż, zapowiada integrację ze SpatialOS