Ziemia jest skazana na zagładę, a kolonia na Marsie została zniszczona. Uruchomiony został program awaryjnej kolonizacji Marsa – ROKH…

Już 16 maja na Steam Early Access [link do strony] trafi kolejny survival – ROKH. Tym razem jednak, gracze będą musieli spróbować przetrwać na Marsie.

Rozpoczynając przygodę w tej grze, użytkownicy wyposażeni zostaną w śrubokręt i zapasową baterię do kombinezonu. Aby przetrwać trzeba będzie monitorować poziom tlenu, promieniowania i wiele innych statystyk, a także zwiedzać i zbierać zasoby potrzebne do stworzenia bazy. Czerwona Planeta może okazać się najlepszym przyjacielem człowieka, lub też jego największym wrogiem…

Aby pomóc graczom zrozumieć trudne reguły panujące na tej planecie, ekipa Darewise Entertainment przygotowała serię zabawnych filmików szkoleniowych, które mają im w tym pomóc.

Witamy nowego pracownika korporacji ROKH!

Podczas gdy czekacie na rozpoczęcie procedury lądowej na Marsie, obejrzyjcie krótkie filmy szkoleniowe, które pomogą Wam przyzwyczaić się do surowego środowiska panującego na tej planecie. Podczas opuszczania kapsuły, upewnijcie się, że Wasz hełm został prawidłowo przymocowany, ponieważ najmniejszy błąd spowoduje Waszą natychmiastową i nieodwracalną śmierć.

Podstawowe instrukcje

Oto wprowadzenie do podstawowych potrzeb, jakie musicie spełnić po Waszym przybyciu. Pamiętajcie – dokładnie zapoznajcie się z tym filmem, bo jesli tego nie zrobicie, to najmniejszy błąd może spowodować Waszą natychmiastową i nieodwracalną śmierć. Nie możemy pozwolić sobie na wysyłanie ratowników do naszych Marsjańskich załóg, więc postarajcie się postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym filmie

 

Konstrukcja

Kiedy uda się Wam nauczyć podstaw przetrwania na Marsie, nadejdzie czas, aby zacząć coś, za co Wam płacimy – powiększać i ulepszać ludzką kolonię na Czerwonej Planecie poprzez zbieranie surowców i konstrukcję baz.

 

Rzemiosło

Stanie się odnoszącym sukces kolonistą programu ROKH, ściśle zależy od posiadania i korzystania z najlepszych narzędzi, jakie można stworzyć. System rzemiosła ROKH oparty jest na modułach – urządzenia, narzędzi i broń, mogą być tworzone przez użytkownika i w pełni dostosowywane do jego potrzeb. Specjalny system budowy wykorzystujący płytki z gniazdami firmy ROKH, pozwala kolonistom na osadzenie narzędzi i urządzeń bezpośrednio na ścianie, dzieki czemu można zautomatyzować zadania, zapewnić systemy obronne, zwiększyć rentowność, zapewnić komfort stworzeniem i wiele innych rzeczy. Jeśli planujecie spędzić dłuższy czas na Marsie, to obejrzyjcie kolejny film szkoleniowy.

 

 

Dziękujemy, że zgodziliście się nam pomóc stworzyć dom dla ludzkości na Marsie. mamy nadzieję, że powyższe filmy instruktażowe okażą się przydatne w i z niecierpliwością oczekujemy wyników Waszej ciężkiej pracy.

Na koniec chcemy przypomnieć, że nie istnieje coś takiego jak statki ratownicze. Jeśli nie zwrócicie odpowiedniej uwagi na zagrożenie przedstawione w filmach instruktażowych i odniesiecie z tego powodu jakieś obrażenia, Korporacja ROKH nie podejmie żadnych starań, aby Was uratować. W momencie zapisywania się do Marsjańskiego Programu Kolonizacyjnego otrzymaliście ostrzeżenie, że to Wy ponosicie konsekwencje swoich działań.

 

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Filmiki są zrealizowane w zabawny sposób.
Nie powiem , chętnie zobaczyłbym co ta gra oferuje … 🙂